3-4 жовтня викладачі кафдери загальної механіки і динаміки машин успішно захистили кандидатські дисертації:

БЕРЕЖНИЙ Олександр Сергійович, асистент кафедри загальної механіки і динаміки машин.
Назва дисертації "Удосконалення робочих характеристик струминно-реактивного пневмоагрегата на основі уточнення моделі робочо процесу".
Спеціальність 05.05.17 - гідравлічні машини та гідропневмоагрегати.
Науковий керівник - к. т. н., доц. Ванєєв Сергій Михайлович, завідувач кафедри технічної теплофізики.

ПАВЛЕНКО Іван Володимирович, асистент кафедри загальної механіки і динаміки машин.
Назва дисертації "Підвищення надійності автоматичних урівноважуючих пристроїв відцентрових машин".
Спеціальність 05.02.09 - динаміка та міцність машин.
Науковий керівник - д. т. н., проф. Марцинковський Володимир Альбінович, професор кафедри загальної механіки і динаміки машин.