14-18 березня в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" відбулась наукова конференція 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки "Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка".

Студенти факультету технічних систем та енергоефективних технологій Андрій Кармаза (4-й курс) та Сергій Чигрин (3-й курс) представили наукову працю "Застосування геометричного моделювання для визначення похибки базування заготовки у верстатному пристрої" (наукові керівники: Іванов Віталій Олександрович, к.т.н., доцент кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів; Павленко Іван Володимирович, к.т.н., старший викладач кафедри загальної механіки та динаміки машин).

Галузева конкурсна комісія була представлена 18-ма докторами технічних наук. За результатами проведення конференції студенти А.Кармаза і С.Чигрин отримали дипломи ІІ ступеня.

Конкурс проводився кафедрою геометричного моделювання та комп'ютерної графіки НТУ "ХПІ". У підсумковій конференції брали участь 53 учасники із 27 вищих навчальних закладів із 13 міст України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Луцьк, Черкаси, Вінниця, Миколаїв, Мелітополь, Херсон, Полтава, Суми). Слід відзначити високий науковий та організаційни рівень конференції.