Новини

DSC 0019 2Студенти кафедри загальної механіки та динаміки машин пройшли навчанняв рамках літньої школи європейської програми академічного обміну CEEPUS. Навчаннявідбувалося в період з 11.09.2017 р. по 22.09.2017р. на базі Політехніки Свєнтокшиської(м. Кельце, Польща). Загалом в навчанні взяло участь 9 студентів різних курсів освітньої програми «Комп’ютерна механіка», де вони прослухали курс лекцій з «Механіки» та ознайомилися із сучасною лабораторною базою університету.

5-8 вересня 2017 року в Сумському державному університеті у співпраці з ТОВ «КК «Група ГМС»,  АТ "Сумський завод "Насосенергомаш" і ТОВ «ТРІЗ» пройшли чергова 15-та міжнародна науково-технічна конференція "Герметичність, вібронадійність і екологічна безпека насосного і компресорного обладнання" - "ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2017" та  17-й спеціалізований семінар “Проблеми безпечної експлуатації компресорного і насосного обладнання в хімічній промисловості” - “ЕККОН-17”.

16 травня в обласній філармонії відбулися урочистості до Дня науки, під час яких голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО вручив кращим науково-педагогічним працівникам області почесні грамоти та подяки.