16 травня в обласній філармонії відбулися урочистості до Дня науки, під час яких голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО вручив кращим науково-педагогічним працівникам області почесні грамоти та подяки.

26 березня 2017 року відбулось вручення Ордена «За заслуги перед Польщею» видатному науковцю сучасності, всесвітньо відомому вченому в галузі гідродинаміки, вібронадійності та герметичності роторних машин, засновникунаукового напрямку «Гермомеханіка», талановитій людині, гарному вчителю, заслуженому діячу науки і техніки України, заслуженому професору Сумського державного університету, почесному доктору honoris causa, доктору технічних наук, професору, професору кафедри загальної механіки і динаміки машин факультету ТеСЕТ СумДУ ВОЛОДИМИРУ АЛЬБІНОВИЧУ МАРЦИНКОВСЬКОМУ від Президента Республіки Польща АНДЖЕЯ ДУДА.

25 листопада 2016 р. виповнюється 90 років видатному науковцю сучасності, всесвітньо відомому вченому в галузі гідродинаміки, вібронадійності та герметичності роторних машин, засновникунаукового напрямку «Гермомеханіка», талановитій людині, гарному вчителю, заслуженому діячу науки і техніки України, заслуженому професору Сумського державного університету, почесному доктору honoris causa, доктору технічних наук, професору, професору кафедри загальної механіки і динаміки машин Сумського державного університету ВОЛОДИМИРУ АЛЬБІНОВИЧУ МАРЦИНКОВСЬКОМУ.

В неділю 9 жовтня в актовій залі Сумського державного університету відбувся день відкритих дверей. На заході абітурієнти змогли познайомитися зі спеціальностями факультету технічних систем та енергоефективних технологій, в тому числі з новою надсучасною спеціалізацію "Комп'ютерний інжиніринг в механіці" спеціальності "Прикладна механіка", яка була представлена кафедрою "Загальної механіки і динаміки машин".

22–23 березня 2016 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2015/2016 н.р., який відбувся відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України