16 травня в обласній філармонії відбулися урочистості до Дня науки, під час яких голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО вручив кращим науково-педагогічним працівникам області почесні грамоти та подяки.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено начальника науково-дослідної частини СумДУ Дениса Курбатова та завідувача кафедри гігієни та екології з курсом мікробіології, вірусології та імунології МІ Максима Погорєлова. Подякою Голови Сумської обласної державної адміністрації відзначено Андрія Загорулька – завідувача кафедри загальної механіки та динаміки машин факультету  ТеСЕТ.

Почесну грамоту Голови Сумської обласної державної адміністрації отримали: доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки факультету ТеСЕТ Микола Сотник та завідувач кафедри хірургії та онкології МІ Ігор Винниченко. Грамотою Сумської обласної ради відзначено Надію Костюченко, доцента кафедри економічної теорії ННІ фінансів, економіки та менеджменту ім.Олега Балацького.