Випускники, які отримали дипломи з відзнакою:

1997 р.:
  • ЖИДКОВА Ірина Володимирівна
  • ЗАГОРУЛЬКО Андрій Васильович
  • НОЛЬ Олексій Володимирович
  • ШРАМКО Юрій Вікторович
1999 р.:
  • КУЗОВИЙ Юрій Віталійович
  • МАКСИМЕНКО Олександр Анатолійович
2000 р.:
  • ЗУЄВА Наталія Вікторівна
  • ТАРАСЕВИЧ Юлія Ярославівна
  • УДЯНСЬКИЙ Олександр Вікторович
  • ЯРЦЕВА Катерина Сергіївна
2001 р.:
  • СЕВРУК Олена Антонівна
2002 р.:
  • ЄРЬОМЕНКО Олександр Юрійович
  • ЖИДКОВА Віра Іванівна
  • КОВАЛЕНКО Олена Олександрівна
  • ПШИЧЕНКО Сергій Володимирович
  • ХАРІН Максим Юрійович
  • ЧЕРЕВКО Олександр Анатолійович
  • ГЕРАСИМЕНКО Микола Валерійович
2003 р.:
  • АНДРЕЙКО Юрій Олександрович
  • ЖИГИЛІЙ Дмитро Олексійович
  • МІНЯЙЛО Валентин Анатолійович
  • МОСКОВКО Сергій Леонідович
  • ХОЛМОВ Олександр Сергійович
  • АНІЦОЙ Марина Олегівна
  • НЕДЄЛЬЧЕВ Єгор Петрович
  • ТРЕГУБ Віталій Вікторович
2004 р.:
  • ХОМЕНКО Євгеній Вікторович
  • ОСТАПЕНКО Максим Олександрович
  • КРАВЧУК Яна Володимирівна
  • КУЛІКОВ Віталій Андрійович
  • СИДОРЕНКО Ірина Юріївна
2005 р.:
  • ГЕТЬМАНСЬКИЙ Микола Сергійович
  • ГУДКОВ Сергій Миколайович
  • ДЕРКАЧ Оксана Анатоліївна
  • ПЕРЕСАДА Ірина Олександрівна
  • ПРИХОЖАЙ Євгеній Володимирович
  • ШЕВЧЕНКО Артем Павлович
2006 р.:
  • ГЕРАСИМІВА Катерина Павлівна
  • ЗОЛОТАР Тетяна Миколаївна
  • КРІСАНОВА Анна Сергіївна
  • ПАВЛЕНКО Іван Володимирович
  • ПОГРІБНИЙ Сергій Олександрович
2007 р.:
  • БРОВКОВА Катерина Володимирівна
  • ГРІБІНІЧЕНКО Олена Іванівна
  • ЗИМОГЛЯД Юлія Василівна
  • ЗУЄВА Олена Вікторівна
  • ЛЕЙКИХ Дмитро Володимирович
  • НОВИКОВА Ольга Володимирівна
  • ШЕЛЕГЕДА Олександр Павлович
  • ШКУМАТ Валерій Васильович
2008 р.:
  • АРТЕМЕНКО Юлія Володимирівна
  • НЕСТЕРОВ Олег Олександрович
2009 р.:
  • АЛТИНЦЕВ Євгеній Іванович
  • ЄВТУШЕНКО Оксана Анатоліївна
  • КОЦЕГУБ Яна Михайлівна
  • РАВЛЮК Людмила Юліанівна
  • СИДОРЕЦЬ Олександра Ігорівна
  • СУХАНОВ В’ячеслав Валерійович
  • УГНІЧЕВ Артем Сергійович
2010 р.:
  • ВОРОНЕНКО В’ячеслав Ігорович
  • ДЯДЕНКО Дмитро Олексійович
  • КИШКО Наталія Іванівна
  • ЛЮБЧЕНКО Костянтин Юрійович
  • СЛАБКО Юлія Юріївна
  • УСЕНКО Антон Олександрович
  • ФІШЕР Віра Віталіївна
  • МИХАЛЬКО Сергій Юрійович
2011 р.:
  • БЕДА Олександр Іванович
  • БОНДАР Олена Олександрівна
  • ГРЕБЕНЮК Ірина Володимирівна
  • ГУДКОВА Олеся Вікторівна
  • ДЕЙНЕКА Андрій Віталійович
  • ДОЛГОПОЛОВ  Олександр Сергійович
  • КУЦЕНКО Катерина Юріївна
  • ЛІННІК Катерина  Сергіївна
  • ПОКУТНИЙ Максим Валерійович
  • МАРТИНЕНКО Вікторія Олексіївна
  • МОСКАЛЕНКО Дар’я Сергіївна

2012 р.:

  • БУРИЙ Андрій Сергійович
  • КАЧАН Наталія Володимирівна
  • ПЕТРЕНКО Анатолій Миколайович
  • САВЧЕНКО Анна Євгенівна
  • СЕРГІЄНКО Станіслав Валерійович
  • ЗАРІЦЬКА Олена Василівна

Випускники, які досягли вагомих результатів у своїй професійній діяльності:

  • ЗАГОРУЛЬКО Андрій (випуск 1997 р.) - доцент кафедри загальної механіки та динаміки машин СумДУ, у 2001 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Гідравличні машини і гідропневмоагрегати".
  • ШРАМКО Юрій (випуск 1997 р.) - доцент кафедри прикладної математики і механіки СумДУ, у 2003 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Механіка деформівного твердого тіла".
  • ПАВЛЕНКО Віталій (випуск 1997 р.) - заступник начальника департаменту маркетингу ПАТ "СМНВО ім. М.В. Фрунзе".
  • КУЗНЄЦОВ Едуард (випуск 1998 р.) - асистент кафедри інформаційних технологій проектування СумДУ, у 2001 р. закінчив аспірантуру.
  • УДЯНСЬКИЙ Олександр (випуск 2000 р.) - науковий співробітник інституту Макса Планка (м. Штутгарт, Німеччина), у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Фізика твердого тіла".
  • ТАРАСЕВИЧ Юлія (випуск 2000 р.) - доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ, у 2006 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ЗУЄВА Наталія (випуск 2000 р.) - старший викладач кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ, у 2007 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ЦВИК Микола (випуск 2001 р.) - начальник відділу опор і ущільнень ВАТ "ВНДІАЕН".
  • ЧЕРЕВКО Олександр (випуск 2002 р.) – директор ТОВ "НТП РОТОКОМ", у 2005 р. закінчив аспірантуру.
  • ЖИГИЛІЙ Дмитро (випуск 2003 р.) - асистент кафедри опору матеріалів і машинознавства СумДУ, у 2011 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ГУДКОВ Сергій (випуск 2005 р.) - завідувач лабораторією, заступник завідувача кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ, у 2008 р. закінчив аспірантуру.