Високий рівень підготовки студентів спеціальності "Комп'ютерна механіка" підтверджується стабільно високими результатами участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

Студенти спеціальності "Комп'ютерна механіка" щорічно беруть участь у Всеукраїнській олімпіаді з теоретичної механіки і займають призові місця.

Нагороджується Харін М.Ю. за зайняте І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, 1999 р. Нагороджується Павленко І.В. за зайняте І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, 2006 р.
Нагороджується Павленко І.В. за зайняте ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, 2005 р. Нагороджується Герасиміва К.П. за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, 2004 р.
Нагороджується Дейнека А.В. за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки, 2008 р.  

У 2011 р. наші студенти вперше брали участь у Міжнародній олімпіаді з теоретичної механіки, яка проходила у м. Гомель (Бєларусь), де продемонстрували найкращий результат серед представників університетів України.

Також студенти виборюють призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з опору матеріалів.

Нагороджується Харін М.Ю. за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з опору матеріалів, 1999 р.  

Кращим студентам кафедри присуджуються іменні стипендії видатних науковців Сумщини:

Сєріков С.С. - талановитий інженер і організатор насосного виробництва, який у 1956 р. створив у м. Суми СКБ Живильних насосів (теперішній ВАТ "ВНДІАЕН").
Тимошенко С.П. - академік АН України, всесвітньо відомий вчений, з ім'ям якого пов'язаний розвиток механіки деформівного твердого тіла.
Іноземцев О.І. - талановитий вчений і педагог, перший директор Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту, доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ.