Кафедра загальної механіки і динаміки машин надає вільні бюджетні місця для навчання кращім випускникам Машинобудівного коледжу СумДУ. Виявлення таких студентів проводиться ще під час їх навчання.

У 2011 р. студенти машколеджу Орлов А.М. і Жогло Є.М. під керівництвом викладача кафедри Павленка І.В. підготували доповідь і виступили на науково-технічній конференції факультету ТеСЕТ "Сучасні технології у промисловому виробництві". За результатами конференції студенти вибороли призові місця і отримали грамоти.

Нагороджується Орлов А.М. за зайняте ІІІ місце у науково-технічній конференції факультету ТеСЕТ "Сучасні технології у промисловому виробництві", 2011 р.

Нагороджується Жогло Є.М. за зайняте ІІІ місце у науково-технічній конференції факультету ТеСЕТ "Сучасні технології у промисловому виробництві", 2011 р.