Симоновський Віталій ІовичСимоновський Віталій Іович - доктор технічних наук, професор, 1937 р. народження.

WikipediaУ 1962 р. закінчив Харківський політехнічний інститут за спеціальністю "Динаміка і міцність машин". У 1994 р. захистив докторську дисертацію. У 1996 р. отримав вчене звання професора.

З 1962 р. по 1973 р. працював в Істринському відділенні ВНДІЕМ (м. Істра, Росія) на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, старшого інженера, провідного констуктора, старшого наукового співробітника.

У 1970 р. захистив кандидатську дисертацію "Дослідження умов забезпечення необхідної якості електроенергії і стійкості при синхронізації судових синхронних генераторів підвищеної частоти" у ВНДІЕ АН СРСР (м. Санкт-Петербург, Росія).

З 1973 р. по 1989 р. - старший викладач, доцент Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту.

З 1989 р. по 1991 р. працював у ВНДІкомпресормаш, ВАТ "НПО ім. М.В. Фрунзе" на посаді провідного наукового співробітника.

З 1992 р. по 2004 р. - доцент, завідувач кафедри, професор Сумського національного аграрного університету.

У 1994 р. захистив докторську дисертацію "Розробка методів ідентифікації і дослідження коливань роторів відцентрових машин" у Харківському політехнічному інституті.

З 1995 р. по 1996 р., а також з 2004 р. дотепер - доктор технічних наук, професор кафедри ЗМ і ДМ СумДУ; заступник голови спеціалізованої вченої ради К 55.051.03 по захисту кандидатських дисертацій.

Викладач дисциплін:

Сфера наукової діяльності - ідентифікація математичних моделей роторних систем.

Наукові здобутки:

  • впровадження у виробництво методу точної синхронізації судових синхронних генераторів підвищеної частоти
  • розроблені методи ідентифікації математичних моделей роторних систем енергетичних машин, на основі яких, зокрема, створена нова навчальна дисципліна "Задачі ідентифікації математичних моделей динамічних систем", яка викладається для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" спеціальності "Комп'ютерна механіка".

За результатами наукової і навчальної діяльності опубліковано 102 наукові статті, отримано 9 патентів; написано 2 монографії, 7 навчальних посібників, у тому числі 1 - з грифом МОН України.

Наукова співпраця з іншими закладами:

Детальна інформація про наукові й навчально-методичні матеріали.

Контактні дані:

робочий кабінет Н-117в

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.