Нещодавно відбулася однотижнева навчальна подорож для молодих дослідників та спеціалістів з забезпечення якості, організованих у рамках проекту розвитку «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті та науково-дослідній та науковій діяльності в Україні». Вона була організована спільним проектом #CULS, #SSU #SNAU та #BNAU, який фінансувався #CzDA.
Делегації вчених Чеського університету наук про життя Праги, Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету та Білоцерківського національного аграрного університету навчалися та ділилися інформацією з 17.11 до 22.11.2019. Результати поїздки обговорювалися на семінарі, організованому Дмитром Жигилієм на кафедрі загальної механіки та динаміки машин.

Study Trip 2019 min

1 min