Дмитро Жигилій та Олександр Позовний налагодили співпрацю з кафедрою машинобудування, матеріалознавства та аерокосмічної інженерії Університету м. Ліверпуль за такими напрямами:

- дефекти у конструкційних матеріалах за допомогою оптичних методів вимірювання напружень та деформацій і аналізу термонапружених станів;

- ультразвукова неруйнівна оцінка дефектів композитів та інших матеріалів; прогнозування залишкової міцності або залишкового терміну служби на основі методологій валідації для підвищення довіри до прогнозів обчислювальних моделей;

- застосування методів декомпозиції зображення (або ортогональної декомпозиції) і статистичних методів для порівняння результатів моделювання, наприклад, полів зміщення, з вимірюваннями повнофакторних експериментів.

На базі університетцької лабораторії механічної та аерокосмічної інженерії були проведені експерименти, що дозволили отримати результати для подальших наукових робіт.

Finale Presentation SSU 3 2 8