Міністерство освіти і науки України відзначило науково-педагогічних працівників кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського. Нагороди отримали:
Загорулько Андрій Васильович, завідувач кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, вручено подяку за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та особистий вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
Гудков Сергій Миколайович, доцент кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, вручено подяку за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спкціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Podiaka ZahorulkoPodiaka Gudkov