Новини

20 січня 2021 року отримана онлайн публікація збірника праць 16-ої міжнародної науково-технічної конференції "Герметичність, вібронадійність та екологічна безпека насосного і компресорного обладнання" - "ГЕРВІКОН+НАСОСИ-2020" у журналі за посиланням: https://iopscience.iop.org/issue/1742-6596/1741/1

unnamed.png

Відповідно до рішення Вченої ради СумДУ від 12.11.2020 року та на підставі наказу  №0947-I вiд 26.11.2020 року прийнято рішення з 01.12.2020 року  перейменувати кафедру загальної механіки і динаміки машин на кафедру комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського.

17 листопада Сумський державний університет відзначив Міжнародний день студентів. У рамках святкових урочистостей, що відбувалися онлайн, пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент».

Зі святом студентів привітав в.о. ректора СумДУ, професор, заслужений працівник освіти України – Анатолій Васильєв. Він наголосив на принципах студентоцентризму, якого дотримується наш університет, і на безмежній кількості можливостей, що надає виш для професійного та особистісного розвитку. Анатолій Васильєв відзначив високі наукові досягнення, вражаючі здобутки у спорті та мистецтві, активну громадську позицію студентів СумДУ.

З нагоди свята керівник закладу побажав студентам бути активними та цілеспрямованими. «Формуйте себе для сьогодення та майбутнього», – підкреслив Анатолій Васильєв.

Традиційно переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ» визначали у кількох номінаціях, що підкреслюють наукові, навчальні, громадські та культурні досягнення, серед яких  студент 4 курсу спеціальності "Прикладна механіка" ("Комп'ютерний інжиниринг в механіці"), Владислав Іземенко,  став найкращим студентом СумДУ у номінації «Навчальна діяльність»

 Izemenko

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та звершень!