Новини

Вітаємо Вас із Днем захисника України – справжнім святом мужності й самовідданості, святом лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Святом кожного, хто у всі часи віддавав та продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави як на військових так і на цивільних фронтах своєї діяльності. Врешті, це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.
Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.
З нагоди свят особливо вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Надсилаємо сердечні вітання ветеранам, учасникам воєн, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям захисників та зичимо їм міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких баталій, які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!
 
bez_ymeny-3.jpg

Нагороджується Дем'яненко Марина Миколаївна, аспірантка факультету технічних систем та енергоефективних технологій, Сумсксьго державного університету. За організацію наукової роботи студентів, досягнуті показники з оприлюднення результатів наукових досліджень та з нагоди Дня науки. 

Demianenko

Нещодавно відбулася однотижнева навчальна подорож для молодих дослідників та спеціалістів з забезпечення якості, організованих у рамках проекту розвитку «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті та науково-дослідній та науковій діяльності в Україні». Вона була організована спільним проектом #CULS, #SSU #SNAU та #BNAU, який фінансувався #CzDA.
Делегації вчених Чеського університету наук про життя Праги, Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету та Білоцерківського національного аграрного університету навчалися та ділилися інформацією з 17.11 до 22.11.2019. Результати поїздки обговорювалися на семінарі, організованому Дмитром Жигилієм на кафедрі загальної механіки та динаміки машин.

Study Trip 2019 min