Учасники: Завідувач хірургічного відділення Стовбур А.А.; хірурги: Керей Д.Н.,
Сердюк Я.В.; викладачі від СумДУ: Ратушний А.В. к.т.н. доцент, Некрасов С.С. к.т.н. доцент; студенти 1 курсу факультету ТеСЕТ спеціальності 131 «Прикладна механіка», освітньої програми «Комп'ютерний інжиніринг в механіці»: Литвиненко Олександр, Калашник Сергій; директор центру НТТУМ Смірнов В.О.

Вступне слово: Завідувач хірургічного відділення Стовбур А.А, помітив співпадіння підходів медичного та інженерного поглядів на реабілітацію пацієнтів із судинними захворюваннями, а також актуальність роботи і перспективи її продовження.

Доповідали: студенти Литвиненко О. і Калашник С. (5 листів формату А1)

Основні розділи: мотивація, розрахункова частина, експериментальна та технологічна частини, висновки, додатки.

Обговореннявикладачі Ратушний А.В. та Некрасов С.С., завідувач відділення Стовбур А.А., директор центру Смірнов В.О.

Висновок: визначені подальші перспективи співробітництва відділення судинної хірургії, СМКЛ №5 із центром НТТУМ СумДУ.

Особлива подяка батькам студентів Литвиненка О. і Калашника С., а також вчителям школи №12 м. Суми.

В квітні місяці цього року на базі лабораторії опору матеріалів СумДУ спільно із кафедрою комп'ютерної механіки ім. Володимира Марцинковського, буде проводитись щорічна конференція від Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, що буде присвячена пам'яті відомого вченого і вчителя, д.т.н., проф., Марцинковського Володимира Альбіновича. Вихованці Центру - учні 8-11 класів загальноосвітніх закладів міст Суми, Лебедин, Білопілля представлятимуть доповіді на різну тематику: теоретична механіка, опір матеріалів, електротехніка тощо.

конфа_cleanup.jpg

Podiaka pavlenko

Завідувач кафедри комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського, Андрій Загорулько, та аспірант кафедри Ярослав Сапожников взяли участь в 20TH TRIBO-PPRIME WORKSHOP "High Performance Materials for Journal and Thrust Bearings", яка проходила 7-8 жовтня 2021в інституті Pprime, університету Пуатьє,  місто Пуатьє, Франція, країни учасники: Франція, Швейцарія, США, Україна, Польща, Німеччина, Італія, Австрія, РФ, Данія, Японія. Під час обговорення було розглянуто ряд важливих питань, які розкривали сутність роботи підшипників - нових матеріалів і методів для поліпшення роботи підшипників, експериментальних та чисельних досліджень, їх динамічну поведінку.

photo 2021 10 09 10 21 41

03.09.2021 відбулося обговорення щодо питання викладання дисципліни "Методи віброізоляції та врівноваження в механіці" в спеціалізованій аудиторії на підприємстві АТ "ВНДІАЕН". В зустрічі приймали участь Загорулько Андрій Васильович, завідувач кафедри, к.т.н.,  Глущенко Григорій Анатолійович, головний конструктор з наукових проєктів та Ященко Андрій Сергійович, завідувач лабораторії динаміки і вібродіагностики.