9 травня 2024 року відбулося чергове засідання вченої ради Сумського державного університету, під час якого було відзначено переможців рейтингу структурних підрозділів університету. Кафедру комп'ютерної механіки імені Володимира Марцинковського факультету технічних систем та енергоефективних технологій було нагороджено почесними дипломами:

• за зайняте ІІ місце в рейтингу кафедр за результатами діяльності;
  • за зайняте ІІ місце в конкурсі "Кращий підрозділ за результатами наукової діяльності" в номінації "Кращі кафедри";
  • за зайняте ІІІ місце в конкурсі "Кращий підрозділ за результатами міжнародної діяльності" в номінації "Кращі кафедри".

Усього у відборі взяли участь 55 кафедр університету, що підтверджує високий рівень якості діяльності співробітників кафедри у всіх напрямах.

Ми щиро дякуємо колективу кафедри за високий рівень професіоналізму та заохочуємо їх не зупинятися на досягнутому, а продовжувати покращувати рейтинг кафедри та університету в цілому!