Випускники, які досягли вагомих результатів у своїй професійній діяльності:

• ЗАГОРУЛЬКО Андрій (випуск 1997 р.) - доцент кафедри загальної механіки та динаміки машин СумДУ, у 2001 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Гідравличні машини і гідропневмоагрегати".
  • ШРАМКО Юрій (випуск 1997 р.) - доцент кафедри прикладної математики і механіки СумДУ, у 2003 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Механіка деформівного твердого тіла".
  • ПАВЛЕНКО Віталій (випуск 1997 р.) - заступник начальника департаменту маркетингу ПАТ "СМНВО ім. М.В. Фрунзе".
  • КУЗНЄЦОВ Едуард (випуск 1998 р.) - асистент кафедри інформаційних технологій проектування СумДУ, у 2001 р. закінчив аспірантуру.
  • УДЯНСЬКИЙ Олександр (випуск 2000 р.) - науковий співробітник інституту Макса Планка (м. Штутгарт, Німеччина), у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Фізика твердого тіла".
  • ТАРАСЕВИЧ Юлія (випуск 2000 р.) - доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ, у 2006 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ЗУЄВА Наталія (випуск 2000 р.) - старший викладач кафедри загальної механіки і динаміки машин СумДУ, у 2007 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ЦВИК Микола (випуск 2001 р.) - начальник відділу опор і ущільнень ВАТ "ВНДІАЕН".
  • ЧЕРЕВКО Олександр (випуск 2002 р.) – директор ТОВ "НТП РОТОКОМ", у 2005 р. закінчив аспірантуру.
  • ЖИГИЛІЙ Дмитро (випуск 2003 р.) - асистент кафедри опору матеріалів і машинознавства СумДУ, у 2011 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".
  • ГУДКОВ Сергій (випуск 2005 р.) - доцент кафедри загальної механіки та динаміки машин СумДУ, у 2016 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності "Динаміка і міцність машин".