У період лютий-квітень 2019 р. доцент кафедри ЗМіДМ Павленко І.В. пройшов міжнародне наукове стажування на факультеті виробничих технологій у м. Прешов Технічного університету м. Кошице (Словаччина) у рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки. Темою стажування було "Identification of Parameters for Technological Equipment Using Artificial Neural Networks".

Наукові результати, отримані за результатами стажування, подано до друку у вигляді колективних монографій видавництва "Springer Nature" (Швейцарія), що індексуються БД Scopus та/або Web of Science; наукових статей у міжнародних рецензованих виданнях Швейцарії, Нідерландів, Чехії, Польщі, Угорщини, Румунії та України, що індексуються БД Scopus та/або Web of Science; праць міжнародних наукових конференцій США, Японії, Словаччини, Польщі та України, матеріали яких індексуються БД Scopus та/або Web of Science.