2

Доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин Сумського державного університету Андрій Загорулько взяв участь у 17-тій Міжнародній конференціїз ущільнювальної техніки. Вона відбулася на базі Університету в місті Штутгарт (Німеччина). Організатором заходу виступила Асоціація гідроенергетики Спілки машинобудівників Німеччини (VDMA).

До конференції долучилося близько 300 фахівців із 20 країн світу: Туреччини, Данії, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Чеської Республіки, Франції, Італії, Російської Федерації, України, Великобританії, Китаю, Австрії, Польщі, Канади, Швейцарії, Японії, Норвегії, Індії, Болгарії та Німеччини.

Учасники прослухали курс науково-практичних лекцій під керівництвом директора з ущільнювальної техніки Інституту деталей машин штутгартського Університету, професора, д.т.н. Вернера Хаса з таких тем: статичні ущільнення, роторні ущільнення валу, моделювання, процедури випробувань і результати тощо. Доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин Андрій Загорулько прочитав лекцію на тему: «Розв’язання нестаціонарної задачі течії газу в запірному імпульсному ущільненні з регулятором перепаду тиску».

Під час роботи конференції організатори провели екскурсію до науково-дослідної лабораторії з ущільнювальної техніки Інституту деталей машин, де учасникам продемонстрували більше десяти стендів досліджень манжетних, поршневих, статичних, лабіринтних ущільнень, які використовуються у автомобільній промисловості. А також – установки для трибологічних і міцністних випробувань та обладнання для метрологічних вимірювань деталей машин.

Окрім того, учасники конференції відвідали виставочну експозицію музею німецької автомобільної компанії «Порше», а також виставку-презентацію компаній-учасниць міжнародного форуму.

1

23456789101112131415