texas 4

Протягом трьох місяців доцент кафедри загальної механіки і динаміки машин Сумського державного університету Андрій Загорулько проходив наукове стажування в Лабораторії турбомашин на інженерному факультеті Техаського A & M університету (м Колледж-Стейшен, штат Техас, США).

За результатами стажування планується підписання угоди про довгострокове співробітництво СумДУ з інженерним факультетом Техаського А & М університету, а також публікація спільних статей в одному з журналів Американського товариства інженерів-механіків (ASME), який індексується всесвітньо відомої базою даних Scopus (видавництво Elsevier).

Нагадаємо, що Лабораторія турбомашин Техаського університету, була заснована в 1980 році і є однією з кращих в світі. Уже понад 30 років вона об'єднує провідних світових виробників насосного і компресорного обладнання, підшипників і ущільнень в єдиний Дослідницький консорціум турбомашин (TRC). Представники консорціуму проводять прикладні наукові дослідження і щорічні симпозіуми з проблем надійності і продуктивності турбомашин. У Техаському А & М університеті працюють чотири нобелівські лауреати в галузі фізики і хімії.

texas 1texas 2texas 3texas 4texas 5texas 7